z sercem do serca

z sercem do serca

z sercem do serca


Nasz zespół

Magdalena Garncarz, dr hab. n. wet., konsultacje kardiologiczne

Uzyskała tytuł Bachelor of Science na Uniwersytecie Kalifornijskim w Davis (USA) na Wydziale Animal Science w 1993. W 1999 r. otrzymała tytuł lekarza weterynarii na warszawskim SGGW. Od tego też roku jest związana z Katedrą Chorób Małych Zwierząt Wydziału Medycyny Wet SGGW, gdzie obecnie pełni funkcję adiunkta. W 2005 r. uzyskała tytuł doktora nauk weterynaryjnych z dziedziny kardiologii weterynaryjnej. Dzięki dorobkowi naukowo-badawczemu, aktywności publikacyjnej oraz dydaktycznej pod koniec 2018 roku otrzymała stopień naukowy doktora habilitowanego w dziedzinie nauk weterynaryjnych.

Od 2003 roku prowadzi liczne wykłady i szkolenia skierowane dla lekarzy weterynarii z dziedziny kardiologii małych zwierząt ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki echokardiograficznej. Od 2013 roku jest związana z firmą Master Vet, z którą realizuje wcześniej wspomniane szkolenia.

W latach 2005-2008 była kierownikiem Kliniki Małych Zwierząt Katedry Nauk Klinicznych na SGGW. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt, European Society of Veterinary Cardiology oraz Polish Association of Veterinary Cardiology.

Od wielu już lat prowadzi też prywatny Gabinet kardiologiczny w Warszawie, gdzie konsultuje i bada pacjentów z całego kraju.

Wraz z mężem ma bliźniaki Agatkę i Jacka. Jest współ-opiekunką Koko i Berniego (kociaki), Lolci i Kasi (psiaków) oraz Jeffa (żółwia). W jej życiu prywatnym przewinęły się liczne zwierzęta, od węży, kaczek, szynszyli, psów i kotów, po mrówki, papużki, myszy, szczury, konie, a nawet krowy.
Marta Parzeniecka-Jaworska, dr n wet., konsultacje kardiologiczne

Jest absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie z 2008r. Na tym samym wydziale obroniła pracę doktorską w 2014r z dziedziny kardiologii weterynaryjnej, której tematem była kocia kardiomiopatia przerostowa. Pasjonują ją choroby kardiologiczne kotów i prowadzi w tym kierunku kilka badań naukowych. Od 2010 r pracuje również jako nauczyciel akademicki. Ukończyła również specjalizacje z dziedziny diagnostyki laboratoryjnej. Ma trzy koty,dwa psy oraz węża.
Wiktoria Staszczuk, lek. wet.

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. W zakresie jej weterynaryjnych zainteresowań leży przede wszystkim kardiologia małych zwierząt, ale także diagnostyka ultrasonograficzna.Prywatnie właścicielka malutkiej kotki rasy Devon Rex oraz wielbicielka roślin. Po godzinach - instruktorka narciarstwa oraz fanka jazdy na rolkach.

Od niedawna w naszym zespole, rozwija skrzydła.
Paulina Stachurska, technik weterynarii

Ukończyła technikum weterynaryjne i od 7 lat pracuje jako technik weterynarii. Jest niezastąpioną pomocą dla wszystkich lekarzy gabinetu Kardiowet i Okulistycznej Przychodni. Jest w stanie okiełznać swoim spokojem najbardziej przerażonego psiaka lub kociaka. Jej ukochany pupil to gekon orzęsiony o imieniu Krokieta.
Pracownicy rejestracji

Nasz zespół rejestracyjny dba o sprawność pracy całego zespołu oraz komfort naszych pacjentów i ich opiekunów.
Natalia Kacprzak

Prywatnie pod opieką (mo)psa Frodo.


Adela Kalicka

Prywatnie opiekuje się przygarniętą koteczką Rysią.


Adriana Ostas

Prywatnie przygarnęła kociaki Jacka i Agatkę.


Rejestracja

Zapisów pacjentów prosimy dokonywać pod numerem:

+48 22 858 80 62


+48 601 308 080


W nagłych przypadkach poza godzinami pracy Gabinetu proszę zgłosić się do najbliższej całodobowej przychodni weterynaryjnej.

W przypadku niepokojących zmian:
u pacjentów dr Magdaleny Garncarz: +48 605 15 80 80 | u pacjentów dr Marty Parzenieckiej-Jaworskiej +48 501 377 170

Czy wiesz, że...

Od 2000 roku mamy w naszej przychodni zarejestrowanych ponad 30 000 właścicieli zwierząt

Mamy założone karty dla prawie 40 000 zwierząt

Przez ten czas wykonaliśmy prawie 115 000 wizyt